Advertisement

 • Si te dukeni me terheqes 6 menyrat qe secili duhet ti dij


  Mnyra per tu dokur sa me terheqse ka te bej me shum me juve e me pak me meshkujt

  1.)Para se te dilni ne ndonje vend ku ka shum njerz apo ndoshta edhe ta shihni ate qe jeni duke dalur gjej nje minut koh ta paramendosh ter naten qe do te dalesh
  me kend do te dalesh si do te duket aj person si do te te prek si do te jen mardheniet perpiqu ta vizualizojsh ne brendsi ter ate qe deshiron te te ndodh
  vizualizimi eshte pjes shum e rendsishme se qka do te ndodh me pastaj

  2)Para se ta takosh personin qe ke filluar te dalesh me te gjej pak koh te shikosh si dukesh ne pasqyre dhe fokusohu ne gjerat ma te mirat qe ke ti ne trupin tend
  nese e beni kete kur do te dilni do te keni me shum vetbesim se te gjitha femrat e tjera qe jan atje dhe kjo do te jap nje pamje me te ndryshme me te bukur

  3)Paraqiti ket pjes pozitive qe i ki ti

  Nese keni flok te mira atehere mundohuni ti tregoni
  luani me flok para mashkullit qe e pelqeni
  shum meshkujve kjo ju pelqen.

  Nese keni buz te mira ateher lyani ato beni te duken
  edhe me te bukura se qjan pra diqka qe keni
  dhe qe me te vertet ju pelqen te vetja juaj atehere provoni
  ti shfaqni edhe me shum dhe me bukur te te tjeret

  4)Luaj pakez me sy, Shiko ate dhe me pastaj largoj syt
  Syt tregojm gjithqka pra shikone ate dhe tregojini se qka do te
  kishit ber po te ishit pran tij

  5)Veshni diqka qka nuk juv paraqet trupin tuaj
  diqka qe juv mbulon me shum bene kurioz qe te dij se qfar fsheh prapa
  gjith ketyre gjerav te thjeshta

  6)Veshni diqka delikate ,Qitni parfunin 20 minuta para se te dilni parfumat e femrave kan arom me te rend dhe po te lihen 20 minuta atehere do te zbutet aroma dhe do te ket arom me te mir

  7)Kujdesuni per te gjith trupin tuaj jo vetem per fytyren
  kujdesuni edhe per lekuren e trupit tuaj sepsesa me e but qe te jet ajo
  aq me mir do te jet per ju do te ndiheni me seksi

  Shpresojm te ken kryer pun keto kshilla

0 comments:

Leave a Reply

Hiti i Dites (Meda-Pa fat)

Photos